Çamlıca Restaurant & Cafe

Hakkımızda

Çamlıca Restaurant & Cafe

Helal ve sağlıklı ürünler sunma amacıyla 2022 yılında kurulan Çamlıca Restaurant, Aksaray Merkezde 600 metrekare kapalı alana sahip yeni modern dizeynı ile faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıca Akdeniz Toros ürünleri sunarak helal gıdaya dikkat ettiğimizi göstermektedir.

Akdeniz Toros, ürünlerini hazırlarken, kırmızı ve beyaz ette elektroşok verilmeden ve İslami ölçülere uygun olarak kesime dikkat eder, bununla birlikte tavuk grubunda, sıcak suda haşlama yapmadan kuru yolum usulü ile ürünlerini hazırlamaktadır.

Vizyon

İnsan sağlığına önem vererek; gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygun lezzetli ürünler sunan REFERANS kurum olmaktır.

Misyon

Sağlıklı, lezzetli ve gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanan ürünlerimizle unutulmaz lezzetler sunmaktır.

 

 

GIDA SEKTÖRÜNDEKİ FİRMAMIZIN ANA POLİTİKASI;

Helal, sağlıklı ve hijyenik ürünler üreterek insan sağlığı ve tüketici haklarına önem vermektir.

Bu doğrultuda eğitilmiş personel ve uygun altyapı ile kalite ve hijyen bilincinin geliştirilmesini, gıda güvenliğinin her kademede anlaşılmasını ve benimsenmesini amaç edinerek , bu amaç kapsamında yasal koşullara ve ISO 22000 şartlarına uymayı ilke edinmiştir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirerek hizmeti sunmak, müşteri memnuniyetinin sürekli ölçülerek en iyi hizmet beklentisini zamanında karşılamak birinci önceliğimizdir.

Tüm üretim zinciri boyunca, tedarikçilerimizden müşterilere kadar belirlenmiş ve ölçülebilir kalite ve gıda güvenliği hedefleriyle etkin bir iletişim oluşturmaktır.

 

Kalite yönetim ve gıda güvenliği sistemleri doğrultusunda yürüttüğümüz politikamızı, eğittiğimiz personelimizi ve yönettiğimiz proseslerimizi hedefler doğrultusunda belirli periyotlarda ölçümlemek ve sürekli iyileştirerek büyümek temel ilkemizdir.

Hakkımızda